Doorgaan naar hoofdcontent

Jarig job en investeren in wat niets kost

Rijke gozer is jarig

Vandaag viert M. zijn 51e verjaardag. Bijzonder om te bedenken dan dit zijn 21e verjaardag is die we samen vieren. Toch wel heel speciaal. 

Ik had mijn jaarlijkse verjaarskado, een Moleskine agenda, al voor hem besteld. Voor zijn andere kado gaan we woensdag met ons twee op pad.

Dochter heeft geen stage vandaag en is nu op pad voor een kadootje voor ‘vaders’.

Ondertussen doe ik een poging tot opruimen van de eetkamertafel. 

Gisteren tijdens het kijken voor een leuke verjaarsfoto van M. zag ik heel veel foto’s van een volle tafel voorbij komen. Gelukkig is het besef van de grote overvloed aan (crea)spullen en boeken aanwezig.

En erger ik mij steeds meer aan de grote hoeveelheid tijd die ik kwijt ben met het verplaatsen van spullen opruimen. Ik doe het allemaal zelf.

Adine (van het blog Lekker Leven met Minder) en ik hebben afgesproken in de maand november geen nieuwe boeken te kopen. Dus heb ik nu iets van 12 boeken van de bibliotheek in huis haha.

Flow 365 dagen kalender

Tijdens het afstoffen van de vensterbanken en de kast, viel mijn oog op een Flow kalender.

Deze stond nog op februari hahaha en ik zocht het kaartje voor vandaag. 

De tekst van Marjolijn van Heemstra is:

Ik geloof dat je moet investeren in alles waar geen prijskaartje aan zit - zoals gewoon zitten.

Praten, een boek lezen zonder dat je daar iets mee moet

Helemaal mee eens. Al zijn er uiteraard mogelijkheden waar je wel in kunt investeren om meer overvloed te ervaren :) 

Nu snel verder met het opleuken van de huiskamer. Het wordt al weer schemerig. Dus kaarsjes aan, Soulradio speelt en ik verheug mij op een lekkere maaltijd met ons drie.


Reacties

Een reactie posten

Populaire posts van deze blog

Het rijke wijf heeft 7 dagen weekend

  www.7dagenweekend.nl  Nou het duurde even. In november 2021 stopte ik met full-time werken. Veel plannen had ik. Heerlijk wakker worden zonder wekker. Mij richten op het huis.  De moestuin, mijn cursussen, creativiteit, opleidingen en nog andere dingen. Er gebeurden veel ongeplande, onverwachte en onprettige dingen.  Gelukkig ook veel mooie dingen hoor.  Uiteraard ben heel dankbaar voor alle tijd die ik door kon brengen met de mensen die er nu helaas niet meer zijn. Ook voor de tijd die ik door kon brengen met de mensen die er nog wel zijn :) Waar mijn hulp welkom was.  Ik heb veel nagedacht over het behouden van dit blog. Maar mijn energie zit in nieuwe mogelijkheden.  Mijn eigen geld, geluk & gezondheid in balans brengen/houden. Die van ons gezamenlijk natuurlijk ook :)  En wie weet kan ik anderen inspireren of helpen aan een extra dag weekend. Dus .... Martijn en ik zijn te vinden via de website www.7dagenweekend.nl Oh ja en natuurlijk he...

Als je meer vissen wilt vangen...

  Als je meer vissen wilt vangen Gisteren schreef ik over het opschonen van mijn foto's. Deze foto is van 1 februari 2023. De tip om per dag de foto's te bekijken en op te schonen, had ik afgelopen maand zelf nog niet toegepast. Meer vissen vangen, door meerdere haken te gebruiken. Klinkt als een goed marketing advies haha. Nou ik zal eens bedenken wat ik wil gaan vangen :) 

Hoeveel ben je waard? We staan online...

Hoeveel ben je waard? Nou wij weten het nu.... Oh help het is zover. De complete aflevering staat online.  Ik heb hem nog maar drie keer bekeken ;) Vanaf 20.49 minuten komen wij. Klikkerdeklik Helaas mag ik niets zeggen over hoe en wat qua opnames. Dus op vragen/opmerkingen daarover kan ik niet op ingaan. Natuurlijk wil ik wel graag weten wat jullie er van vinden? Wel jammer dat mijn dure schoenen (Chie Mihara - voor de kenners) ook onder de noemer kringloop vallen ^-^ Nou, hopelijk veel kijkplezier. Hier nogmaals de andere video's. Extra uitleg van het potjessysteem Hoe is het nu met?