Doorgaan naar hoofdcontent

Dochter met oma op de foto bij Shoeby

Vorige week was ik bij onze plaatselijke Shoeby. Daar zag ik een leuke actie. Dochterlief kon met opa of oma op de foto. Dus een afspraak gemaakt voor de woensdagmiddag.
Het liefst wilde ze met opa, maar het werd oma.
Kindlief in kleding van de winkel. (Op de foto zie je nog net een labeltje hangen). Ik mocht geen andere foto van haar gebruiken :)

Erg leuke fotoreportage. Ik heb erg gelachen want zowel mijn moeder als onze dochter kregen de slappe lach. Volgende week kunnen we de (professionele) foto ophalen. Ben heel benieuwd.

Om nog even in de trend van Shoeby te blijven. Ik ving een glimp op van het programma Missie Holland met Trinny & Susannah vorige week. Wie van jullie heeft dat wel eens gezien?

Lichtelijk geshockt door het gemak waarmee ze aan borsten en billen van deelnemers zaten haha. Maar wel gave eindresultaten hoor.

Zag dat de vorige afleveringen nog te zien zijn via Shoebyfashion
Nou ik kan wel een make over gebruiken hoor qua kleding.
Dus binnenkort ga ik even wat inspiratie opdoen.

Bookmark and Share

Reacties

Populaire posts van deze blog

Het rijke wijf heeft 7 dagen weekend

  www.7dagenweekend.nl  Nou het duurde even. In november 2021 stopte ik met full-time werken. Veel plannen had ik. Heerlijk wakker worden zonder wekker. Mij richten op het huis.  De moestuin, mijn cursussen, creativiteit, opleidingen en nog andere dingen. Er gebeurden veel ongeplande, onverwachte en onprettige dingen.  Gelukkig ook veel mooie dingen hoor.  Uiteraard ben heel dankbaar voor alle tijd die ik door kon brengen met de mensen die er nu helaas niet meer zijn. Ook voor de tijd die ik door kon brengen met de mensen die er nog wel zijn :) Waar mijn hulp welkom was.  Ik heb veel nagedacht over het behouden van dit blog. Maar mijn energie zit in nieuwe mogelijkheden.  Mijn eigen geld, geluk & gezondheid in balans brengen/houden. Die van ons gezamenlijk natuurlijk ook :)  En wie weet kan ik anderen inspireren of helpen aan een extra dag weekend. Dus .... Martijn en ik zijn te vinden via de website www.7dagenweekend.nl Oh ja en natuurlijk he...

Als je meer vissen wilt vangen...

  Als je meer vissen wilt vangen Gisteren schreef ik over het opschonen van mijn foto's. Deze foto is van 1 februari 2023. De tip om per dag de foto's te bekijken en op te schonen, had ik afgelopen maand zelf nog niet toegepast. Meer vissen vangen, door meerdere haken te gebruiken. Klinkt als een goed marketing advies haha. Nou ik zal eens bedenken wat ik wil gaan vangen :) 

Hoeveel ben je waard? We staan online...

Hoeveel ben je waard? Nou wij weten het nu.... Oh help het is zover. De complete aflevering staat online.  Ik heb hem nog maar drie keer bekeken ;) Vanaf 20.49 minuten komen wij. Klikkerdeklik Helaas mag ik niets zeggen over hoe en wat qua opnames. Dus op vragen/opmerkingen daarover kan ik niet op ingaan. Natuurlijk wil ik wel graag weten wat jullie er van vinden? Wel jammer dat mijn dure schoenen (Chie Mihara - voor de kenners) ook onder de noemer kringloop vallen ^-^ Nou, hopelijk veel kijkplezier. Hier nogmaals de andere video's. Extra uitleg van het potjessysteem Hoe is het nu met?